Pleťové ošetření THALASSO Maria Galland

Rituál Thalasso s maskou z mořských řas čistí, hydratuje, revitalizuje a napravuje přetíženou pleť.

 

Posilující pleťové ošetření Thalasso z moře je ideální pro ženy, které touží po osvěžení a milují nekonečně příjemný pocit z ošetření. Tento rituál dodá vaší pleti tzv. efekt „druhé pleti“. Má okamžitý účinek a zároveň vás skvěle uvolní. Využívá účinků  Esence Maria Galland vybrané přímo na typ vaší pleti. Ta pod chladivou maskou Thalasso zvyšuje své účinky, zatímco účinná hydratační a posilující maska z mořských řas pročistí pleť do hloubky a zajistí vstřebání vysoce koncentrované dlouhotrvající hydratace do pleti. Mikrořasy zvyšují metabolismus buněk a napravují přetíženou pleť. Zažijte jedinečný pocit svěžesti a výjimečnou relaxaci. Pleť je sjednocena a optimálně hydratována. Každá stopa po únavě je vymazána – perfektní odpočinek pro vaši pleť!

 

Popis ošetření:
Kosmetická terapeutka salonu Mayanne provede relaxační odličovací masáž obličeje, krku a dekoltu. Jemný pleťový peeling 66 nebo Jemný peelingový krém 41 dokonale vyčistí a oživí vaši pleť. Sjednotí pleť tonikem. Poté aplikujte esenci na míru potřebám vaší pleti. Po vsáknutí aplikuje modelační krém a provede aktivní masáž s cílem odvodnění spodní části obličeje a přesun toxinů. Harmonizuje obličej. Pečující maska dle vaší pleti je doplněna Thalasso maskou pro zvýšení účinků vysoce účinné esence. Po závěrečném sjednocení pleti tonikem aplikuje pečující produkty dle stavu vaší pleti.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris nám již přes 50 let přináší harmonii vnitřní a vnější krásy. Produkty a ošetření jsou vyvíjeny ve spolupráci s největšími experty dermatologie. Úspěch této kosmetické značky je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik. Maria Galland nabízí širokou škálu specifických ošetření „šitých na míru“ s aktivními látkami tak, aby cíleně pečovala o individuální potřeby každé ženy.