Chemický peeling

Chemický peeling je velmi oblíbené ošetření a to hlavně kvůli viditelným výsledkům. Jde o neinvazivní metodu, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.

Jsme rádi, že Vám toto opravdu efektivní ošetření ve špičkové kvalitě můžeme nabídnout!

Společnost SeSDERMA se už více než 20 let zabývá vývojem, výrobou a inovací výrobků v oblasti kosmetiky, dermatologie a estetické medicíny, se zaměřením na chemické peelingy, které se prodávají již v 44 zemích světa.
Jedinečnost produktů spočívá v oddělení kyselin a aditiv (aktivních látek), které se smíchají před nanesením na pleť. Díky tomuto řešení je potřeba jen krátký kontaktní čas, a tím dochází k neporovnatelně menší zátěži pokožky, eliminaci negativních reakcí a výrazně lepšímu výsledku.

Aplikace je jednoduchá, vhodná pro všechny typy pleti a pro celoroční použití! Vzájemnou kombinací různých aditiv s různými kyselinami se vytváří nepřeberné množství ošetření, s možností individuálního přizpůsobení pro každého klienta.

V praxi to znamená: Jde o speciální chemické peelingy s využitím nano technologie. Jedná se o metodu, při níž za pomoci chemických látek dochází k odstranění skeratinizovaných buněk vrchní vrstvy pokožky.

Odstraňování nečistot a stimulaci obnovy buněk

Podporu tvorby kolagenu, elastinu a zlepšení stavu pokožky

Zmírnění maštění pokožky a tvorby komedonů

Regulaci tvorby melaninu

Pomocí chemického peelingu se odstraňují nečistoty z pokožky a stimuluje     se obnova buněk. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, následkem toho je pokožka hladší, pevnější a pružnější, takže má protivráskový a omlazující účinek. Regeneruje poškozenou pleť, zmírňuje maštění pokožky, zamezuje tvorbě komedonů a vyrážek. Velmi dobře působí na aknózní projevy a jizvičky, které se jemně vyhladí. Má protizánětlivý účinek.

Je proto vhodná pro ty, které trápí problematická pleť stejně tak na unavenou nebo sluncem poškozenou pleť a počínající vrásky. Chemický peeling pomáhá k regulaci tvorby melaninu. Zesvětluje už vzniklé pigmentové skvrny, těhotenské skvrny, skvrny po akné a to v některých případech až o 50-60%. Posiluje obranyschopnost pokožky a částečně zamezuje vzniku dalších skvrn.

 

  • peeling se provádí jednou za 2 až 4 týdny a doporučený počet sezení je v některých případech tři, někdy 4 až 5, v závislosti na stavu pokožky. Změnu je možné pozorovat už po prvním ošetření!
  • po ošetření doporučujeme chránit pleť před slunečním zářením, aby se předešlo tvorbě pigmentových skvrn a pleť měla dostatek času na regeneraci