Líčení

Denní líčení

je takové, které vypadá na první pohled přirozeně. Klade se důraz na pohodlí, jemnost, „denní vzhled“ a slušivost především. Denní líčení se přizpůsobuje ve většině případů nárokům a přání klientky. Pleť může mít různou kvalitu, buď může byt suchá, mastná a nebo smíšená. Pleť se také liší svým zbarvením. Někdo má spíše tmavou pleť, někdo naopak světlou či broskvovou nebo olivovou. Tyto faktory hraji velkou roli při jejím líčení. Při líčení je důležité nejdříve nanést pleťový poklad, který dodá pletí svěžest a celkově ji rozjasní. Podklad by měl byt o půl tonu světlejší nebo tmavší než je naše pleť. Poté až následuje nanesení make-upu. Je důležité jej  rozetřít do ztracena.

Od narození jste majitelkou své „charakteristické barvy“. To je ten nejdůležitější začátek líčení, ze kterého budete vycházet při volbě odstínů make-upu, stínů a rtěnky. Rozdělujeme typy podle barev na jarní, letní, podzimní a zimní. Správně vybrané odstíny líčidel vám rozzáří, a dokonce i omladí Váš obličej. Nevhodně zvolené barvy vám naopak mohou přidat věk a uškodit na kráse. Módní trendy nemusí být to pravé zrovna pro váš typ…

Večerní líčení

musí být výrazné, ale nepůsobit tzv. „zmalovaně“. Takové líčení se ladí do barev večerní róby, tak aby vše bylo dokonale zkombinováno, ale nepůsobilo přemrštěně. Základem večerního líčení je používání make-upu. Slouží k sjednocení barvy pleti a pokud je zvolen ten správný odstín make-upu, je výsledný efekt dokonalý.

Večerní líčení je výraznější a to jak barevně, tak i použitím např. třpytu a lesku.¨

Moje práce

(líčení + účes)

image

     image

image

    image

image

     IMG_0682

image

                                                     image